ADATA 32 GB | DDR5 | 6000 MHz | PC/server | Registered No | ECC Yes
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): AX5U6000C3016G-DTLABRBK
Prekės kodas (MPN): AX5U6000C3016G-DTLABRBK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 622,91 € | ||
| S2 | - / - | 727,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 212.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 70.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | ADATA |
| Memory clock speed: | 6000 MHz |
| ECC: | Yes |
| Component for: | PC/server |
| Capacity: | 32 GB |
| Memory layout (modules x size): | 2x16 GB |
| Producer product name: | LANCER BLADE RGB |
| Producer product family: | XPG |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Registered: | No |
| Palette Qty: | 400 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Elevate your gaming and computing experience with the ADATA XPG LANCER BLADE RGB memory kit. This high-capacity, high-speed memory kit is designed to enhance your system's performance, supporting AMD and Intel platforms with AMD EXPO and Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) for effortless overclocking. With 32 GB of DDR5 SDRAM and a speed of 6000 MHz, it's perfect for demanding applications and gaming. The memory kit also features customizable RGB lighting, allowing you to personalize your setup, while the built-in Power Management IC (PMIC) ensures efficient power usage. On-die ECC and an unbuffered design provide reliable data integrity and stability, making the XPG LANCER BLADE RGB an excellent choice for gamers and professionals alike. Funkcijos 32 GB of DDR5 SDRAM with a speed of 6000 MHz for high-performance computing Supports AMD EXPO and Intel XMP 3.0 for easy overclocking Customizable RGB lighting to personalize your gaming rig Built-in Power Management IC (PMIC) for efficient power usage On-die ECC for improved data integrity and system stability |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 212.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 70.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | ADATA |
| Memory clock speed: | 6000 MHz |
| ECC: | Yes |
| Component for: | PC/server |
| Capacity: | 32 GB |
| Memory layout (modules x size): | 2x16 GB |
| Producer product name: | LANCER BLADE RGB |
| Producer product family: | XPG |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Registered: | No |
| Palette Qty: | 400 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Elevate your gaming and computing experience with the ADATA XPG LANCER BLADE RGB memory kit. This high-capacity, high-speed memory kit is designed to enhance your system's performance, supporting AMD and Intel platforms with AMD EXPO and Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) for effortless overclocking. With 32 GB of DDR5 SDRAM and a speed of 6000 MHz, it's perfect for demanding applications and gaming. The memory kit also features customizable RGB lighting, allowing you to personalize your setup, while the built-in Power Management IC (PMIC) ensures efficient power usage. On-die ECC and an unbuffered design provide reliable data integrity and stability, making the XPG LANCER BLADE RGB an excellent choice for gamers and professionals alike.
Funkcijos
32 GB of DDR5 SDRAM with a speed of 6000 MHz for high-performance computing
Supports AMD EXPO and Intel XMP 3.0 for easy overclocking
Customizable RGB lighting to personalize your gaming rig
Built-in Power Management IC (PMIC) for efficient power usage
On-die ECC for improved data integrity and system stability