ADATA | XPG GAMMIX D10 | 32 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 846,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.108 kg |
| Gross width (mm): | 124 mm |
| Net weight: | 0.098 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.000279 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| Plastic (No PET): | 2 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| ECC: | No |
| Component for: | PC/server |
| Capacity: | 32 GB |
| Memory layout (modules x size): | 2x16 GB |
| Producer product name: | XPG GAMMIX D10 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Registered: | No |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Memory form factor: | 288-pin |
| Palette Qty: | 6194 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.108 kg |
| Gross width (mm): | 124 mm |
| Net weight: | 0.098 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.000279 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| Plastic (No PET): | 2 g |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| ECC: | No |
| Component for: | PC/server |
| Capacity: | 32 GB |
| Memory layout (modules x size): | 2x16 GB |
| Producer product name: | XPG GAMMIX D10 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Registered: | No |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Memory form factor: | 288-pin |
| Palette Qty: | 6194 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
| Warranty: | 36 month(s) |