ADATA | UV320 | 32 GB | USB 3.1 | White/Green
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | - | 9,06 € | |
| S2 | - / - | - | 7,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 0.015 kg |
| Net weight: | 0.014 kg |
| Colour of product: | White/Green |
| Capacity: | 32 GB |
| Interface type: | USB 3.1 |
| Producer product name: | UV320 |
| Material: | Plastic |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1 g |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg): | 0.001 kg |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross width (mm): | 100 mm |
| Volume (m3): | 0.000115 m³ |
| Palette Qty: | 15026 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
| Gross height (mm): | 115 mm |
Aprašymas The UV320 features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless design eliminates the hassle of lost drive caps. It comes with a high speed USB 3.1 interface and provides diverse capacities ranging from 16GB to 128GB, enabling you to share faster and store more. Funkcijos Quick-slide capless design High speed USB 3.1 for efficient data transfer An easy-go design with strap mount Near universal compatibility Big capacity, convenient storage |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 0.015 kg |
| Net weight: | 0.014 kg |
| Colour of product: | White/Green |
| Capacity: | 32 GB |
| Interface type: | USB 3.1 |
| Producer product name: | UV320 |
| Material: | Plastic |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1 g |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg): | 0.001 kg |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross width (mm): | 100 mm |
| Volume (m3): | 0.000115 m³ |
| Palette Qty: | 15026 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
| Gross height (mm): | 115 mm |
Aprašymas
The UV320 features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless design eliminates the hassle of lost drive caps. It comes with a high speed USB 3.1 interface and provides diverse capacities ranging from 16GB to 128GB, enabling you to share faster and store more.
Funkcijos
Quick-slide capless design
High speed USB 3.1 for efficient data transfer
An easy-go design with strap mount
Near universal compatibility
Big capacity, convenient storage