ADATA | UV150 | 64 GB | USB 3.0 | Red
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | - | 10,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Form factor: | Cap |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Weight: | 9 g |
| Colour of product: | Red |
| Certification: | CE / FCC / VCCI / BS |
| Width: | 1.8 cm |
| Height: | 1.1 cm |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Depth: | 5.8 cm |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Capacity: | 64 GB |
| Interface type: | USB 3.0 |
| Type: | USB Dash Drive |
| Dimensions (WxDxH): | 58 x 18 x 10mm mm |
| Material: | Plastic |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | UV150 |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard: | 6 g |
| Plastic (No PET): | 4 g |
| Palette Qty: | 14311 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
| Form factor: | Cap |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Weight: | 9 g |
| Colour of product: | Red |
| Certification: | CE / FCC / VCCI / BS |
| Width: | 1.8 cm |
| Height: | 1.1 cm |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Depth: | 5.8 cm |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Capacity: | 64 GB |
| Interface type: | USB 3.0 |
| Type: | USB Dash Drive |
| Dimensions (WxDxH): | 58 x 18 x 10mm mm |
| Material: | Plastic |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | UV150 |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard: | 6 g |
| Plastic (No PET): | 4 g |
| Palette Qty: | 14311 pc(s) |
| Producer: | ADATA |