ADATA | UV128 | 64 GB | USB 3.0 | Black/Blue
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 10,14 € | |
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
- | 9,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Form factor: | Slide |
| USB required: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Weight: | 11 g |
| Colour of product: | Black/Blue |
| Width: | 2.1 cm |
| Height: | 9 cm |
| Write speed: | 40 MB/s |
| Plug and Play: | Yes |
| Read speed: | 90 MB/s |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Depth: | 6.9 cm |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Capacity: | 64 GB |
| USB powered: | Yes |
| Interface type: | USB 3.0 |
| Type: | USB Flash Memory |
| Dimensions (WxDxH): | 69 x 21 x 9mm (L x W x H) mm |
| Material: | Plastic |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | UV128 |
| Net weight: | 0.007 kg |
| Gross weight: | 0.015 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Volume (m3): | 0.001196345 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 101 mm |
| Gross width (mm): | 103 mm |
| Gross height (mm): | 115.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1444 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
Aprašymas The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for greater convenience when speed is a must. Funkcijos USB 3.0 high-speed transmission interface Easy thumb activated capless design Graceful and minimalist design Create own personal style |
| Form factor: | Slide |
| USB required: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Weight: | 11 g |
| Colour of product: | Black/Blue |
| Width: | 2.1 cm |
| Height: | 9 cm |
| Write speed: | 40 MB/s |
| Plug and Play: | Yes |
| Read speed: | 90 MB/s |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Depth: | 6.9 cm |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Capacity: | 64 GB |
| USB powered: | Yes |
| Interface type: | USB 3.0 |
| Type: | USB Flash Memory |
| Dimensions (WxDxH): | 69 x 21 x 9mm (L x W x H) mm |
| Material: | Plastic |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | UV128 |
| Net weight: | 0.007 kg |
| Gross weight: | 0.015 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Volume (m3): | 0.001196345 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 101 mm |
| Gross width (mm): | 103 mm |
| Gross height (mm): | 115.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1444 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
Aprašymas
The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for greater convenience when speed is a must.
Funkcijos
USB 3.0 high-speed transmission interface
Easy thumb activated capless design
Graceful and minimalist design
Create own personal style