ADATA | Ultimate SU650 | 512 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA 6Gb/s | Read speed 520 MB/s | Write speed 450 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 31 vnt. 1-5 d.d. 31 / - vnt. | - | 101,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 128 mm |
| Gross height (mm): | 135 mm |
| Gross weight: | 0.049 kg |
| Gross width (mm): | 10 mm |
| Net weight: | 0.019 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.0001728 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA 6Gb/s |
| Producer product name: | Ultimate SU650 |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Other features: | 3D NAND Flash Technology |
| Palette Qty: | 10000 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 128 mm |
| Gross height (mm): | 135 mm |
| Gross weight: | 0.049 kg |
| Gross width (mm): | 10 mm |
| Net weight: | 0.019 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.0001728 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA 6Gb/s |
| Producer product name: | Ultimate SU650 |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Other features: | 3D NAND Flash Technology |
| Palette Qty: | 10000 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
| Warranty: | 36 month(s) |