ADATA | C008 | 64 GB | USB 2.0 | Black/Red
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. | - | 9,83 € | |
| S2 | - / - | - | 8,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| USB required: | Yes |
| Weight: | 10 g |
| Colour of product: | Black/Red |
| Compatible operating systems: | Windows 98/2000/XP/V |
| Width: | 1.95 cm |
| Height: | 5.9 cm |
| Plug and Play: | Yes |
| Depth: | 5.96 cm |
| Capacity: | 64 GB |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Type: | USB Flash Drive |
| Dimensions (WxDxH): | 59.6 x 19.5 x 9.5mm (L x W x H) mm |
| Material: | Plastic |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | C008 |
| Net weight: | 0.012 kg |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Palette Qty: | 15026 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
ADATA 64GB USB Stick C008 Slider USB 2.0 black red |
| USB required: | Yes |
| Weight: | 10 g |
| Colour of product: | Black/Red |
| Compatible operating systems: | Windows 98/2000/XP/V |
| Width: | 1.95 cm |
| Height: | 5.9 cm |
| Plug and Play: | Yes |
| Depth: | 5.96 cm |
| Capacity: | 64 GB |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Type: | USB Flash Drive |
| Dimensions (WxDxH): | 59.6 x 19.5 x 9.5mm (L x W x H) mm |
| Material: | Plastic |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | C008 |
| Net weight: | 0.012 kg |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Palette Qty: | 15026 pc(s) |
| Producer: | ADATA |
ADATA 64GB USB Stick C008 Slider USB 2.0 black red