ADATA XPG LANCER BLADE RGB 2x16GB DDR5
Gamintojas: A-DATA
Prekės kodas (MPN): AX5U6000C4816G-DTLABRBK
Prekės kodas (MPN): AX5U6000C4816G-DTLABRBK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
Li mėn.
Li mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 616,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | XPG LANCER BLADE RGB - DDR5 - kit - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-pin / PC5-48000 - unbuffered |
| Product type: | Memory kit |
| Capacity: | 32 GB: 2 x 16 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | On-die ECC |
| Speed: | 3000 MT/s (PC5-48000) |
| Latency timings: | CL48 (48-48-48) |
| Features: | Single rank, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), built-in Power Management IC (PMIC), customisable RG |
| Voltage: | 1.1 - 1.4 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The ADATA XPG LANCER BLADE RGB memory kit delivers a blend of performance and aesthetics for enhanced computing experiences. Comprising two memory modules, each with a capacity of 16 GB, the kit is designed with DDR5 SDRAM technology, ensuring faster speeds and more efficient power usage. This memory configuration supports both Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) and AMD EXPO, providing users with tools for easy overclocking and optimization. Funkcijos 32 GB total storage capacity for improved multitasking Memory speed of 3000 MHz for swift data access Customizable RGB lighting to enhance system aesthetics Built-in Power Management IC for efficient performance Low-profile heatsink design for effective cooling |
| Product description: | XPG LANCER BLADE RGB - DDR5 - kit - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-pin / PC5-48000 - unbuffered |
| Product type: | Memory kit |
| Capacity: | 32 GB: 2 x 16 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | On-die ECC |
| Speed: | 3000 MT/s (PC5-48000) |
| Latency timings: | CL48 (48-48-48) |
| Features: | Single rank, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), built-in Power Management IC (PMIC), customisable RG |
| Voltage: | 1.1 - 1.4 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The ADATA XPG LANCER BLADE RGB memory kit delivers a blend of performance and aesthetics for enhanced computing experiences. Comprising two memory modules, each with a capacity of 16 GB, the kit is designed with DDR5 SDRAM technology, ensuring faster speeds and more efficient power usage. This memory configuration supports both Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) and AMD EXPO, providing users with tools for easy overclocking and optimization.
Funkcijos
32 GB total storage capacity for improved multitasking
Memory speed of 3000 MHz for swift data access
Customizable RGB lighting to enhance system aesthetics
Built-in Power Management IC for efficient performance
Low-profile heatsink design for effective cooling