Acer Vero B7 B277 G 69cm 27'' FHD ZeroFrame IPS 120Hz 16:9 4ms(GTG) 250nits VGA HDMI DP/DP out MM Audio In/Out AdaptiveSync EU Black H.cable | Acer
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): UM.HB7EE.G10
Prekės kodas (MPN): UM.HB7EE.G10
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 36 vnt. 2026-06-03 - / 36 vnt. | 188,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 514 mm |
| Gross weight: | 9.34 kg |
| Gross width (mm): | 694 mm |
| Net weight: | 5.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000 g |
| Plastic (No PET): | 700 g |
| Tare weight (kg): | 3.7 kg |
| Volume (m3): | 0.0445895 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 514 mm |
| Gross weight: | 9.34 kg |
| Gross width (mm): | 694 mm |
| Net weight: | 5.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000 g |
| Plastic (No PET): | 700 g |
| Tare weight (kg): | 3.7 kg |
| Volume (m3): | 0.0445895 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 24 month(s) |