Acer VERO B247YGBMIQ 60cm 23.8'' FHD ZeroFrame IPS 120Hz 16:9 4ms(GTG) 250nits VGA HDMI DP DP out MM Audio In/Out USB3.2x4 USB-B(1up 4down) | Acer
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): UM.QB7EE.G25
Prekės kodas (MPN): UM.QB7EE.G25
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 50 vnt. 2026-06-03 - / 50 vnt. | - | 166,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 146.00 mm |
| Gross height (mm): | 420.00 mm |
| Gross weight: | 7.36 kg |
| Gross width (mm): | 630.00 mm |
| Net weight: | 2.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4000.00 g |
| Plastic (No PET): | 580.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.58 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 146.00 mm |
| Gross height (mm): | 420.00 mm |
| Gross weight: | 7.36 kg |
| Gross width (mm): | 630.00 mm |
| Net weight: | 2.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4000.00 g |
| Plastic (No PET): | 580.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.58 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 24 month(s) |