Acer Vero B247Y Series Monitor 60cm 23.8'' FHD ZeroFrame IPS 120Hz 16:9 4ms(GTG) 250nits VGA HDMI DP MM Audio In/Out AdaptiveSync EU Black | Acer
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): UM.QB7EE.G06
Prekės kodas (MPN): UM.QB7EE.G06
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 32 vnt. 2026-06-03 - / 32 vnt. | - | 139,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 146 mm |
| Gross height (mm): | 420 mm |
| Gross weight: | 7.36 kg |
| Gross width (mm): | 630 mm |
| Net weight: | 5.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000 g |
| Plastic (No PET): | 310 g |
| Tare weight (kg): | 2.31 kg |
| Volume (m3): | 0.0386316 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 146 mm |
| Gross height (mm): | 420 mm |
| Gross weight: | 7.36 kg |
| Gross width (mm): | 630 mm |
| Net weight: | 5.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000 g |
| Plastic (No PET): | 310 g |
| Tare weight (kg): | 2.31 kg |
| Volume (m3): | 0.0386316 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 36 month(s) |