Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): NX.BJSEL.001
Prekės kodas (MPN): NX.BJSEL.001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 667,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 460.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 1.67 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Palette Qty: | 89 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 460.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 1.67 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Palette Qty: | 89 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |