Acer Nitro VG270P6bmipx 69cm 27'' FHD ZeroFrame IPS 144Hz 16:9 1ms(VRB) 250nits HDMI DP MM Audio out FreeSync EU MPRII Black H.cable x1 | Acer
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): UM.HV0EE.601
Prekės kodas (MPN): UM.HV0EE.601
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 32 vnt. 2026-06-03 - / 32 vnt. | - | 144,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 124 mm |
| Gross height (mm): | 433 mm |
| Gross weight: | 6.26 kg |
| Gross width (mm): | 695 mm |
| Net weight: | 3.66 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 600 g |
| Tare weight (kg): | 2.6 kg |
| Volume (m3): | 0.03731594 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 124 mm |
| Gross height (mm): | 433 mm |
| Gross weight: | 6.26 kg |
| Gross width (mm): | 695 mm |
| Net weight: | 3.66 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 600 g |
| Tare weight (kg): | 2.6 kg |
| Volume (m3): | 0.03731594 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 24 month(s) |