Acer Aspire Lite 14 AL14-44P-R65Q WNHCML64ABC5E UMAFCss_4U_8G512G R57430U/1*8G/F512G_CTE/58Wh/14.5WUSILBCTE_WIFI6+BT_FHDCTE_Lig Silver_N3X1 | Acer
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): NX.DMCEL.001
Prekės kodas (MPN): NX.DMCEL.001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 924 vnt. 2026-09-22 - / 924 vnt. | 925,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.2 mm |
| Gross height (mm): | 18.6 mm |
| Gross weight: | 1.59 kg |
| Gross width (mm): | 359.3 mm |
| Net weight: | 1.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.001538421996 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.2 mm |
| Gross height (mm): | 18.6 mm |
| Gross weight: | 1.59 kg |
| Gross width (mm): | 359.3 mm |
| Net weight: | 1.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.001538421996 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Warranty: | 24 month(s) |