Access Point | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU | 802.11n | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 102,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 51.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Palette Qty: | 717 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 51.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Palette Qty: | 717 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU |
| Producer product family: | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Warranty: | 12 month(s) |