Benq ERGO AMR Universal Desktop Monitor Device BSH01 | Black
Gamintojas: Benq
Prekės kodas (MPN): 9H.A39DD.LBW
Prekės kodas (MPN): 9H.A39DD.LBW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 176,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 1.10 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 108 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | ERGO AMR Universal Desktop Monitor Device BSH01 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 1.10 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 108 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | ERGO AMR Universal Desktop Monitor Device BSH01 |
| Warranty: | 12 month(s) |