Benq ERGO AMR Laptop Tray LTB01 | Black
Gamintojas: Benq
Prekės kodas (MPN): 5A.A3F44.LBW
Prekės kodas (MPN): 5A.A3F44.LBW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 56,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335 mm |
| Gross height (mm): | 75 mm |
| Gross weight: | 2.30 kg |
| Gross width (mm): | 270 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00678375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 432 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | ERGO AMR Laptop Tray LTB01 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 335 mm |
| Gross height (mm): | 75 mm |
| Gross weight: | 2.30 kg |
| Gross width (mm): | 270 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00678375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 432 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | ERGO AMR Laptop Tray LTB01 |
| Warranty: | 12 month(s) |