Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): MR.JX911.001
Prekės kodas (MPN): MR.JX911.001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 2026-07-01 - / 8 vnt. | 629,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 103.00 mm |
| Gross weight: | 5.20 kg |
| Gross width (mm): | 352.00 mm |
| Net weight: | 3.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 500.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.50 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Palette Qty: | 93 pc(s) |
| Throw ratio: | 1.49 - 1.64:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 4000 ANSI lumens |
| Producer product name: | X1526 |
| Producer product family: | DLP Projector |
| Contrast ratio: | 13000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 103.00 mm |
| Gross weight: | 5.20 kg |
| Gross width (mm): | 352.00 mm |
| Net weight: | 3.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 500.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.50 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Palette Qty: | 93 pc(s) |
| Throw ratio: | 1.49 - 1.64:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 4000 ANSI lumens |
| Producer product name: | X1526 |
| Producer product family: | DLP Projector |
| Contrast ratio: | 13000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |