Acer X1229HP Projector, DLP, XGA, 4800lm, 20000/1, Black
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): MR.JUJ11.001
Prekės kodas (MPN): MR.JUJ11.001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-05-14 - / 2 vnt. | 434,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 117.00 mm |
| Gross height (mm): | 71.00 mm |
| Gross weight: | 3.20 kg |
| Gross width (mm): | 148.00 mm |
| Net weight: | 2.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 313 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 117.00 mm |
| Gross height (mm): | 71.00 mm |
| Gross weight: | 3.20 kg |
| Gross width (mm): | 148.00 mm |
| Net weight: | 2.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 313 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |