Acer P1358I Projector, DLP, WXGA, 5000lm, 20000:1, White
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): MR.JYG11.001
Prekės kodas (MPN): MR.JYG11.001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 550,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 133.00 mm |
| Gross height (mm): | 310.00 mm |
| Gross weight: | 4.40 kg |
| Gross width (mm): | 313.00 mm |
| Net weight: | 2.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 700.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.60 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Palette Qty: | 134 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 133.00 mm |
| Gross height (mm): | 310.00 mm |
| Gross weight: | 4.40 kg |
| Gross width (mm): | 313.00 mm |
| Net weight: | 2.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 700.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.60 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Acer |
| Palette Qty: | 134 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |