Acer H6518STI Projector, DLP 3D, FHD, 3500lm, 10000:1, HDMI, White
Gamintojas: Acer
Prekės kodas (MPN): MR.JSF11.001
Prekės kodas (MPN): MR.JSF11.001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d.2 vnt. 2026-05-14 2 / 2 vnt. | 861,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 101.00 mm |
| Gross weight: | 3.80 kg |
| Gross width (mm): | 313.00 mm |
| Net weight: | 2.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 107 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 101.00 mm |
| Gross weight: | 3.80 kg |
| Gross width (mm): | 313.00 mm |
| Net weight: | 2.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 107 pc(s) |